Pokoje w Łodzi

Do Państwa dyspozycji oddajemy obiekt posiadający przestronne dwuosobowe pokoje o wysokim standardzie, wszystkie z dostępem do Internetu oraz apartamenty z jacuzzi. Spokojny sen zapewnią najwyższej jakości łóżka, a cisza i spokój oraz krajobraz Wzniesień Łódzkich zapewnią relaks i odpoczynek na najwyższym poziomie. Ośrodek Campoverde to jedyne tak wyjątkowe miejsce w Polsce!

Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich

Otoczenie parku krajobrazowego gwarantuje ciszę i spokój niezbędne w trakcie organizacji konferencji, integracyjnych imprez firmowych, przyjęć okolicznościowych, pikników czy weekendowych wyjazdów poza miasto. To wszystko znajduje się jedyne 12 km od centrum Łodzi i 98 km od Warszawy z dogodnym dojazdem trasą A2.

Restauracja

O podniebienia naszych gości zadba szef kuchni serwujący dania kuchni śródziemnomorskiej oraz polskiej. Oferujemy również catering wraz z obsługą.

Atrakcje

Na terenie obiektu znajduje się zadaszona arena jeździecka o wymiarach 30m x 70m dostępna przez cały rok. Oferujemy oczywiście możliwość skorzystania z lekcji jazdy konnej.