Campoverde.pl

Wydarzenia Końska dawka przygody :)

Witajcie!

To moja pierwsza notka na naszym nowym blogu i może być trochę niezgrabna 😉 Nie mam doświadczenia w prowadzeniu blogów, ale mam nadzieję się uczyć, również dzięki Wam, odbiorcą moich notek. Dlatego na początku zachęcam do komentowania i podsuwania mi pomysłów w komentarzach o czym chcielibyście czytać, na czym miałabym skupić większą uwagę, wasz odzew (nawet jeśli miałby to być jedna czy dwie osoby) jest dla mnie bardzo ważny, ponieważ piszę tego bloga dla was, byście mogli poznać nie tylko nasz ośrodek, ale również miasto Łódź.

Tyle słowem wstępu. Dzisiejsza notka ma na celu przedstawienie, pokrótce najważniejszych (wg. Mnie) zalet naszego ośrodka, znajdziecie tutaj świeże zdjęcia, które pomogą wam spojrzeć na nasze sale konferencyjne, otoczenie ośrodka czyli nasze tereny zielone wraz z areną jeździecką, kilka fotek jedzenia naszego szefa kuchni (tutaj żałuję, że zdjęcia nie oddają zapachu, chociaż na sam widok tych dań ślinianki zaczynają pracować na wyższych obrotach), postaram się pokazać to wszystko „od wewnątrz” z perspektywy pracownicy, która jest zaangażowana w rozwój ośrodka całym sercem.

Zacznę od tego, bez czego nie ma tak naprawdę dobrej konferencji, czy wesela, komunii ani innego eventu czyli… Jedzenia!

Tak, jedzenia. Nie ważne jak dobrze wyposażone i nowoczesne posiadasz sale konferencyjne, kiedy goście nie mogą porządnie i smacznie zjeść, to nie będą zadowoleni. Nasz Szef Kuchni posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kuchni, a jego popisowym daniem jest kaczka, I wierzcie mi na słowo, że za każdym razem kiedy mam możliwość jej skosztowania, to traktuje to jak święto. Jednak nasza kuchnia to nie jedno popisowe danie, nasz szef kuchni to osoba wszechstronna i znająca się na swoim fachu, pod notką znajdziecie kilka fotografii pokazujących Jego możliwości i kilka przykładowych dań, na blogu na pewno będę kładła nacisk na dania serwowane przez naszą kuchnię, gdyż uważam to za bardzo istotny elementu udanego eventu firmowego, czy konferencji.

Kolejnym niewątpliwym plusem jest lokalizacja naszego ośrodka, pozwalająca na wygodny dojazd niemalże z każdego zakątka polski. Nasz ośrodek znajduje się w odległości 1,5 kilometra od węzła Brzeziny czyli skrzyżowania autostrad A1 i A2, jest szybko i wygodnie. Do centrum łodzi z naszego ośrodka szkoleniowego jest niespełna 10 km, a otoczenie parku krajobrazowego wzniesień łódzkich sprzyja integracji i regeneracji po trudach konferencji.

Trzecią składową udanej konferencji są sale. Wszystkie nasze sale, są klimatyzowane i dobrze doświetlone zarówno światłem dziennym jak i sztucznym. Sale są przestronne i pomieszczą grupy od 4 osób ( Sala Business Room) do nawet 300 osób (Sala Konferencyjna na Pierwszym piętrze). Do dyspozycji naszych Gości oddajemy łącznie 5 sal konferencyjnych, w których znajdziecie rzutniki multimedialne, nagłośnienie, wygodne krzesła (co przy wielogodzinnym siedzeniu jest sprawą, której nie należy bagatelizować), flipcharty, czy też mównicę.

 

Czwarty punkt udanego eventu to Relaks. Po trudach konferencji warto się zregenerować. Na terenie naszego ośrodka wypożyczyć można rowery, tak by zwiedzić okoliczny Park Wzniesień Łodzkich. Jeżeli jednak aura nie sprzyja a mamy ochotę na trochę ruchu z pomocą przychodzi nasza siłownia w skład której wchodzi, ATLAS, bieżnia, rowerek, wioślarz i wiele innych urządzeń. Po ciężkim treningu trzeba dać odpocząć mięśniom, a nigdzie nie zregenerujecie sią tak jak w naszym SPA. Do waszej dyspozycji oddajemy basen z przeciwprądami, jacuzzi, saunę suchą i mokrą, bale wypełnione woda z solą epsom podgrzewane drewnem, po wcześniejszym umówieniu również masaże.

Punkt piąty Sen. Nasz ośrodek posiada bazę noclegową składającą się z pokojów o normalnym standardzie oraz apartamentów. W pokojach o normalnym standardzie znajdziecie wygodne łóżka, nowoczesne meble (wśród, których znajduje się miedzy innymi biurko) oraz czystą i pachnącą łazienkę, telewizor LCD, a  także dostęp do internetu. Na apartamenty składają się pokój dzienny w którym znajdziecie duży telewizor oraz wygodną sofę, sypialnia z łóżkiem typu queen size, łazienkę z wanną z hydromasażem oraz toaletę.

Ostatnią ale nie najmniej ważnym punktem każdej konferencji, wesela, czy innej imprezy okolicznościowej jest obsługa. Nasz zespół składa się z ludzi, którzy pracują razem od kilku lat i zostawiają część siebie w Ośrodku, każdy z nas ma mocniejsze i słabsze strony ale razem pracujemy bo dostarczyć państwu jak najlepszych wspomnień ze spędzonego u nas czasu. Zawsze chętnie pomożemy i wskażemy możliwe najlepsze rozwiązanie będące odpowiedzią na państwa wymagania.
Nasz zespół zajmie się państwem od etapu mglistego zarysu państwa eventu, aż po samo wykonanie zleconego eventu. Pomożemy przystroić salę na weselę, ustawimy salę na konferencję wg. Państwa ścisłych wskazówek, zdobędziemy sprzęt potrzebny do realizacji celów szkoleniowych państwa konferencji. Zawsze też możecie mili Goście liczyć na życzliwość i uśmiech z naszej strony.

To chyba będzie na tyle, jeżeli chodzi o moją pierwszą notkę. Sporo tutaj treści mam nadzieję, że was nie zanudziłam, ale czułam, że mam wiele do przekazania. Jeżeli mielibyście jakieś pytania zachęcam do zostawienia ich w komentarzu, wysłania mailem czy też wykonania telefonu.

Pozdrawiam 🙂